Composite Schedule

March 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
25
26
27
28
at Husson
6:00 PM
1
2
3
at Last Chance Qualifier

at Last Chance Meet

Husson
1:00 PM
4
vs King's (Pa.)
@ Auburndale, FL
TBA

vs King's (Pa.)
@ Auburndale, FL
TBA

vs Bridgewater (Va.)
@ Kissimmee, Fla.
1:30 PM

vs Muskingum
@ Kissimmee, Fla.
3:45 PM
5
vs Trine
@ Auburndale, FL
TBA

vs WPI
@ Kissimmee, FL
1:30 PM

vs Misericordia
@ Kissimmee, Fla.
3:45 PM
6
vs St. John Fisher
@ Auburndale, FL
TBA

vs Moravian
@ Orlando, Fla.
TBA
7
vs Wartburg
@ Auburndale, FL
TBA

vs Montclair St.
@ Kissimmee, Fla.
9:00 AM

vs Penn St.-New Kens.
@ Kissimmee, Fla.
11:15 AM

at Thomas (Me.)
6:00 PM
8
at NCAA National Championship

at NCAA National Championships

vs Emerson
@ Kissimmee, Fla.
9:00 AM

vs Wentworth
@ Davenport, Fla.
1:00 PM

vs Bluffton
@ Kissimmee, Fla.
1:30 PM
9
at NCAA National Championship

at NCAA National Championships

vs Emerson
@ Auburndale, FL
TBA

vs Emerson
@ Auburndale, FL
TBA

vs John Carroll
@ Kissimmee, Fla.
3:45 PM

Me.-Farmington
4:00 PM

vs Ohio Northern
@ Kissimmee, Fla.
6:00 PM
10
at NCAA National Championship

at NCAA National Championships

vs WPI
@ Auburndale, FL
TBA

vs WPI
@ Auburndale, FL
TBA
11
vs Westfield St.
@ Auburndale, FL
TBA
12
13
Bates
6:00 PM
14
at Maine Maritime
5:00 PM
15
Southern Me.
6:00 PM
16
17
at Mass. Maritime
2:00 PM
18
19
20
Simmons
4:00 PM

Thomas (ME)
7:00 PM
21
22
Southern Me.
7:00 PM
23
at Bridgewater State Invitational

at Bridgewater State Invitational
24
at Bridgewater State Invitational

at Bridgewater State Invitational

at Lasell
12:00 PM

at Albertus Magnus
1:00 PM

at Mass.-Dartmouth
1:00 PM

at Lasell
2:00 PM
25
Mount Ida
12:00 PM

at MIT
1:00 PM

Mount Ida
2:00 PM
26
27
at St. Joseph (Conn.)
4:00 PM
28
at Husson
4:00 PM

at Lasell
4:00 PM
29
30
at Nichols
3:00 PM
31
at Tufts Invitational

at Tufts Invitational

Johnson & Wales (RI)
12:00 PM

Gordon
12:00 PM

Johnson & Wales (RI)
1:00 PM

Johnson & Wales (RI)
3:00 PM

Gordon
3:00 PM

Mount Ida
3:30 PM